خاطرات کنکور
ساعت ۱٠:٤٤ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱٢ آبان ،۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

دفترچه کاردانی به کارشناسی دانشکده علمی کاربردی اومده و کسانی مانند من که پیش نخوانده و مجبور به شرکت در 4 ازمون هستند مجبورند در کنکور شرکت کنند. بنده که مردد ماندم بین رفتن به این دانشگاه  یا دانشگاه آزاد (هرچند مدرک هر دو در یک سطح است)

یاد کنکور 3 سال پیش خودم افتادم  که وقتی مرحله اول قبول شدم به لطف مادر گرامی خودم در کل فامیل چو افتاد که من دانشگاه قبول شده و از اسفند ماه به دانشگاه میروم و من می ماندم که بعد از هر بار پرسش فامیل که کی به دانشگاه میروی میگفتم هنوز معلوم نیست اما فایده نداشت . خلاصه کنکور مرحله دوم هم شرکت کردم و (قبول نشدم) . ان روز که در سایت سازمان سنجش جلوی اسمم جمله پذیرفته نشده را دیدم کلی گریه کردم به خاطر ابروی از دست رفته ام که جواب فامیل را چه بدهم .

خانواده که بی قراری مرا دیدن پیشنهاد کردن که بگویم راه دور قبول شده و انها اجازه نمیدهند بروم را بگویم. من هم با جان و دل قبول کردم حداقل بهتر از بی ابرویی بود . اولش گفتم اصفهان قبول شدم اما بعد که دفترچه امد دیدم اصفهان دانشگاه رشته مرا ندارد بلکه شهررضا دارد منم گفتم شهررضا قبول شدم .

کل فامیل هم میگفتند اشکال نداره پسر که نیستی به سربازی بری بشین یه سال دیگه هم بخون تو بازم قبول میشی اما زیر زیرکی با خانوادم حرف میزدن که بگذارند من بروم

یکبار که باورم شد قبول شدم و در برابر اصرار مادرم به درس خوندن گفتم چرا نذاشتی برم دانشگاه مادرم هم نگاهی بد به من کرد و گفت نکنه باورت شده دانشگاه قبول شدی . خلاصه سال بعد دوباره کنکور داده و قبول شدم و حالا در شرف کنکور بعدی یعنی کاردانی به کارشناسی قرار دارم و نمیدانم دفترچه کدام دانشگاه رو بگیرم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!