خاطرات کنکور

دفترچه کاردانی به کارشناسی دانشکده علمی کاربردی اومده و کسانی مانند من که پیش نخوانده و مجبور به شرکت در 4 ازمون هستند مجبورند در کنکور شرکت کنند. بنده که مردد ماندم بین رفتن به این دانشگاه  یا دانشگاه آزاد (هرچند مدرک هر دو در یک سطح است)

یاد کنکور 3 سال پیش خودم افتادم  که وقتی مرحله اول قبول شدم به لطف مادر گرامی خودم در کل فامیل چو افتاد که من دانشگاه قبول شده و از اسفند ماه به دانشگاه میروم و من می ماندم که بعد از هر بار پرسش فامیل که کی به دانشگاه میروی میگفتم هنوز معلوم نیست اما فایده نداشت . خلاصه کنکور مرحله دوم هم شرکت کردم و (قبول نشدم) . ان روز که در سایت سازمان سنجش جلوی اسمم جمله پذیرفته نشده را دیدم کلی گریه کردم به خاطر ابروی از دست رفته ام که جواب فامیل را چه بدهم .

خانواده که بی قراری مرا دیدن پیشنهاد کردن که بگویم راه دور قبول شده و انها اجازه نمیدهند بروم را بگویم. من هم با جان و دل قبول کردم حداقل بهتر از بی ابرویی بود . اولش گفتم اصفهان قبول شدم اما بعد که دفترچه امد دیدم اصفهان دانشگاه رشته مرا ندارد بلکه شهررضا دارد منم گفتم شهررضا قبول شدم .

کل فامیل هم میگفتند اشکال نداره پسر که نیستی به سربازی بری بشین یه سال دیگه هم بخون تو بازم قبول میشی اما زیر زیرکی با خانوادم حرف میزدن که بگذارند من بروم

یکبار که باورم شد قبول شدم و در برابر اصرار مادرم به درس خوندن گفتم چرا نذاشتی برم دانشگاه مادرم هم نگاهی بد به من کرد و گفت نکنه باورت شده دانشگاه قبول شدی . خلاصه سال بعد دوباره کنکور داده و قبول شدم و حالا در شرف کنکور بعدی یعنی کاردانی به کارشناسی قرار دارم و نمیدانم دفترچه کدام دانشگاه رو بگیرم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

/ 14 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امیرحسین مجیری

سلام چون عمومن هیچ اطلاعاتی در مورد علمی کاربردی ندارم قاعدتن حرف خاصی هم نمی تونم بزنم! اما خب پیچوندن فامیل به این شکل هم جالب و خوبه! موفق باشید.

یه دوست واقعی

سلام واسه جواب به کامنتم مرسی.

محمد فتحي

آری، عرفه، روز بازگشت عارفانه است از کج راهه گمراهی و تاریکی، به شاه راه هدایت و نور... التمــــ ـاس دعــــ ـا در لحظات قشنگ خلوتتـــ ـان

یه هوادار

سلام دوست عزیزم.ممنونم از اینکه افتخار دادی و به وبلاگم سر زدی.وبلاگ قشنگ و جالبی داری.موفق باشی.شرمنده که من دیر اومدم[لبخند]

ایناز

سلام گلی عیدتو هم مبارک بخدا وقتشو ندارم ولی چشم بوووووووووووووووووووس

ساناز

موفق باشيد. همين طور كه خودت هم گفتي مدرك هر دو دانشگاه در يك سطح! به نظر من اوني رو انتخاب كن كه شهريه كمتري ميگيره![نیشخند] چون اين دانشگاه ها شدن مجتمع تجاري و فرهنگي!

ستاره

سلام.عيدت مبارك و اينكه آپم.....بدوبيا.......[گل]

نجمه

سلام عزیزم خوبی؟ چه خبرا؟ دلم برات تنگ شده[قلب]

بهاره یساقی

به شاخه های درختان شکوفه بار مبارک بنفشه کار تو هستی ... بنفشه زار مبارک عیدتون جلو جلو مبارک [هورا][هورا][هورا][هورا][هورا][هورا][هورا]